Tes Alex

(0)
[3] Share
Cena po noćenju od Close ✖
Gosti
Odrasli
Deca
2-12 godina
Bebe
2 godine ili mlađi
Raspoloživost
Opis
Тест Алех е луксузен хотел на плоштадот во Струга.

Нашата единствена локација, во центарот на градот е идеална за вашите гости да пристигнат едноставно и лесно. Без разлика дали планирате интимна вечера со најблиските или голема, свечена свадбена прослава за сите ваши пријатели, ние ќе овозможиме да се реализира вашата желба.Нашиот тим од искусни готвачи, подготвуваат вкусни кулинарски специјалитети по ваш вкус. Просторот што го нудиме е високо флексибилен и технички опремен со најсовремена и модерна технологија.Translate description to language
Prikaži višePrikaži manje
Detalji o smeštaju
Upravlja smeštajem:Privatni vlasnik
Ref. br. :HZZ0001
Grad:Struga, North Macedonia
Tip:Hotel
Prikaži višePrikaži manje
Oprema i dodaci
Cafe
Cafe
Garden
Garden
Restaurant
Restaurant
Besplatan Wi-Fi u smeštaju
Besplatan Wi-Fi u smeštaju
Bazen
Bazen
Dečje igralište
Dečje igralište
Lift
Lift
Besplatan parking u kompleksu
Besplatan parking u kompleksu
BBQ
BBQ
Bar
Bar
SPA
SPA
Wi-Fi na recepciji (uz doplatu)
Wi-Fi na recepciji (uz doplatu)
Plaćen parking
Plaćen parking
Prikaži višePrikaži manje
Pravila za goste
Prijava
Prijava:14:00
Odjava
Odjava:12:00
U blizini
Pharmacy
Pharmacy
Prodavnica
Prodavnica
Plaža na 100m
Plaža na 100m
Prikaži višePrikaži manje
Recenzije
No reviews for this property